KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12505557
nr 1250 5557
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), Vattenkvarn. Signerad CA Fahlgren, daterad 1877. Olja på duk, 54x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:50:20
29/4 09:38:09
1.000 kr
29/4 19:27:34